Aktuality

Setkání nejen pro ženy v MC Jablíčko v Lysicích vám dá příležitost seznámit se se sebekoučinkem a jeho možnostmi využití v každodenním životě.

Jste rodiči synů? Pak možná přemýšlíte, jak k nim přistupovat, abyste moudře rozlišovali a respektovali jejich vývojová specifika. Seminář je určen rodičům, kteří:

Emoce jako mocná síla ovlivňují velmi často naše jednání způsobem, který není ideální. Jak jim v životě svém i v životě svých dětí dát správné místo, jak je nepotlačovat, ale ani nevyjadřovat nevhodným způsobem? Jak se jimi nenechat ovládat? V semináři si účastníci vyzkouší některé techniky vycházející ze všímavosti, které budou moci využít v...

Práce pro rodinu s sebou přináší velkou psychickou i fyzickou zátěž, může být zdrojem stresu a vyčerpání. Mnohdy si ve své touze být dobrým rodičem neuvědomujeme své vlastní potřeby a nehledáme způsob, jak je naplnit. V tomto sebezkušenostním semináři se seznámíte se základy sebekoučinku a jeho fungování; poznáte několik základních sebekoučovacích...

ALOHA

23.06.2022

Udělejte si čas sama na sebe, pojďte se zamyslet nad svými plány a vykročte na cestu, která se může stát začátkem uskutečňování vašich snů a přání. Načerpejte inspiraci, naberte sílu a odvahu a nastartujte třeba jen drobnou změnu ve svém životě, která vám pomůže k větší vyrovnanosti a vnitřní spokojenosti v osobní i profesní oblasti.
Na celodenním...