Nejste si jistí, že koučink je pro vás to pravé a přesto byste ho rádi vyzkoušeli?

A slyšeli jste o sebekoučinku?

Jedenkrát v daném období nabízím zdarma i 30 minutové setkání on-line, kde budete mít možnost ujasnit si daná cvičení a jejich smysl. Skutečného profesionálního kouče nenahradí, ale ať už hledáte osobní nebo profesní koučink, využití prvků koučinku při práci sama na sobě vás nasměruje a možná vám otevře cestu k osobnímu, skutečnému koučinku.vyzkoušejte zdarma několik technik - v bezpečném prostředí, v čase, který vám bude vyhovovat, jen sami se sebou...Na zadaný mail obdržíte vždy v pondělí 4x po sobě pracovní list s průvodním textem. Cvičení můžete provádět jednorázově, opakovaně, vracet se k němu...

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.