Koučink

...cesta vlastního poznání, nalezení odvahy a skutečného řešení své situace

Koučink je metoda hledání vlastních zdrojů a vnitřní síly, která umožní člověku nalézat nové cesty, dodá mu energii k uskutečnování změny ať už navenek nebo uvnitř sama sebe. Každý z nás je expertem na vlastní život, práci, rodinu. Nikdo nezná naši situaci lépe a podrobněji, než my sami. Na druhé straně náš pohled může být zastřen stereotypem, neschopností nadhledu. Dobrý průvodce nám umožní podívat se na vlastní život i na vlastní zdroje, motivace, možnosti novýma očima a z nového, často nečekaného úhlu pohledu. Jedná se o jednorázová nebo opakovaná setkání, podle potřeb a možností koučovaného.  

"Chci-li dojít k cíli, musím vědět, kam jdu a kde se nacházím."

Jedná se o jednorázový koučink nebo pravidelná setkání podle Vašich potřeb a typu řešeného problému, která probíhají formou osobního nebo on-line rozhovoru mezi koučovaným a koučem, ve vztahu vzájemné důvěry.

Prostřednictvím otázek a dalších nástrojů Vám pomůže v ujasnění si vlastní situace, vlastních přání, myšlenek a možností, umožní Vám zorientovat se sám v sobě, získat nadhled a nalézt vlastní zdroje a vlastní možnosti, jak s konkrétní situací naložit a jak dosáhnout žádoucí změny. Vychází z Vašich silných stránek a zdrojů, je výsledkem Vašeho osobního rozhodnutí a úsilí.

Nabízím ve formě individuální nebo skupinové, zaměřený na rozvoj jednotlivých osob, pracovních vztahů a celkové atmosféry v rodině nebo na pracovišti. 

  • Máte otázky?
  • Chcete koučink vyzkoušet?
  • Chcete začít řešit svůj problém pomocí koučinku?
  • Chcete vědět, kolik to stojí? Ceník najdete ZDE

O koučinku jako metodě, která vás provede úsekem vašeho života, který je nějak "zamotaný" hezky a názorně pojednává video vytvořené "welkoucinkem" .

Nebojte se ozvat. Kontakt najdete ZDE